Služby GES Clubu

Catering - gurmánsky zážitok pre Vašich hostí

Slávnostné chvíle najlepšie dotvorí skvelé jedlo, ktoré je nie len chutné, ale navyše osloví aj vkusnou úpravou. Ponúkame prípravu výborných slovenských a medzinárodných jedál podľa Vášho želania. Vychutnajte si na vašej akcii rôzne špeciality teplej a studenej kuchyne. Cateringové služby zabezpečíme aj mimo našich priestorov. Predjedlá, polievky, hlavné jedlá, dezerty, švédske stoly, teplý bufet, nápoje a omnoho viac...

 

Ubytovanie - nadštandartné apartmány priamo v GES Klube

V našich priestoroch vám ponúkame ubytovanie v 2 dvojlôžkových apartmánoch.
Vybavenie apartmánu 1: LCD televízor, WiFi internet, sprchový kút, telefón (cena: 40,-€ / noc)
Vybavenie apartmánu 2: LCD televízor, WiFi internet, vaňa s vírivkou, telefón (cena: 45,-€ / noc)

 

Agentúra GES - Pripravíme Vám každé spoločenské podujatie

Zabezpečíme pre Vás všetky služby od A do Z súvisiace s organizáciou podujatia, nielen v našich priestoroch, ale aj v mieste sídla Vašej spoločnosti. Catering, sprievodný program, dekorácie – všetko šité na mieru podľa požiadaviek klienta.

» viac informácií 

 

Typy podujatí

 

Spoločenské podujatia

Plánujete firemný večierok pre svojich zamestnancov prípadne klientov ? Hľadáte priestor pre stužkovú slávnosť či iné spoločenské podujatie ? GeS Club spĺňa všetky potrebné atribúty. Uzavretý priestor len pre danú akciu, polyfunkčná sála, bar s pubovým sedením, salónik a samozrejme kompletný cateringový servis.

Kongresy

Naše priestory sú vhodné pre usporiadanie konferencií, seminárov a školení rôzneho zamerania. Konferenčná sála s kapacitou 250 miest (kinosedenie) je vybavená kompletnou audiovizuálnou technikou. Na podávanie občerstvenia a coffe break-u sa využíva salónik a foyer, ktoré sú celé k dispozícii počas trvania akcie...

» viac informácií 

Svadby

Užite si najkrajšie chvíle svojho života v GeS Clube. Pripravíme pre vás nezabudnuteľný svadobný večer plný dobrej zábavy a chutného jedla. Už viac ako 10 ročné skúsenosti s organizovaním svadieb vás odbremenia od malicherných problémov. Výzdoba sály a príprava jedál aj podľa tých najnáročnejších požiadaviek. Zabezpečíme hudobný doprovod - živú kapelu, DJ-a a dobrú náladu až do skorého rána.

» viac informácií 

Plesy

Zažite plesovú sézonu v GeS Clube. Naše priestory sú vhodné pre usporiadanie plesov a firemných večierkov. Uzavreté priestory, kompletný reštauračný servis a kultúrny program počas večera budú zárukou spokojnosti organizátorov, ale aj hostí.

» viac informácií 

Oslavy

Oslávte svoje životné jubilejum, ukončenie štúdia v kruhu svojich blízkych v príjemnom prostredí s kompletnou ponuku súvisiacich služieb. Neváhajte nás kontaktovať a my pripravíme ponuku šitú na mieru pre Vašu 50-tku, 60-tku, prómocie, krstiny alebo inú rodinnú oslavu.

Koncerty

GeS Club je známym miestom nielen pre tradíciu medzinárodného jazzového festivalu, ale aj inými uskutočnenými koncertami počas svojej existenicie. Club svojou kapacitou 300 miest umožnuje zorganizovať nielen koncerty, ale aj rôzne divadelné a výchovné predstavenia. K dispozcii je malé krídlo Petrof, čo ocenia hlavne pri koncertoch ZUŠ.

» viac informácií 

worskhopy, konferencie, slávnostné otvorenia, a iné...