Ponuka priestorov GES Club

Veľká sála

Klimatizovaná miestnosť s flexibilnou kapacitou podľa typu akcie je ideálna pre usporiadanie konferencií, sympózií, firemných akcií, plesov, svadieb, stužkových a iných podujatí podľa Vášho želania. Kaskadovité sedenie oproti pódiu zabezpečí pohodlie pre všetkých hostí. K dispozícii je komplexná audiovizuálna technika, bezdrôtový prístup do siete internet, profesionálne ozvučenie a osvetlenie. ( pôdorys )

Kapacita veľkej sály: Konferencia - 250 miest  •  Spoločenské podujatie - 160 miest  •  Koncert - 300 miest

 

Salónik

Štýlovo a moderne zariadený salónik je vhodný pre organizovanie prednášok, workshopov, menších rodinných osláv, promócií, ochutnávok vín, pomaturitných stretnutí, karov, prezentácií výrobkov alebo iných akcií podľa Vášho želania. Klimatizovaný salónik je vybavený moderným ozvučením, plazmovým televízorom, DVD prehrávačom, bezdrôtovým prístupom do siete internet. Do salónika vedú nezávisle dva vstupy a obsahuje vlastný bar. ( pôdorys )

Kapacita salónika: max. 40 miest

 

Foyer

Pre všetky akcie je k dispozícii vstupná hala, ktorá sa môže využiť pre privítanie hostí alebo pre umiestnenie rautových stolov,
v prípade kongresov a seminárov pre registráciu účastníkov alebo samotnú prezentáciu firiem. ( pôdorys )

Pubové sedenie: Klimatizované barové sedenie s hlavným barom je ideálnym miestom na posedenie pri kávičke s kolegami alebo priateľmi. Je vybavené plazmovým televízorom, ktorý je prepojený s kamerou umiestnenou vo veľkej sále.

Kapacita pubu: max. 40 miest

 

Pôdorys ponúkaných priestorov


Exluzívne priestory a kvalitné služby
sú zárukou skvelého spoločenského podujatia