ZRUŠENÝ KONCERT ! VINX feat. BASOSTROJ (USA/SK)

08.03. 2020 o 19:00

KONCERT JE ZRUŠENÝ ! 

Vinx - voc

Martin Žiak - bass

Emil Frátrik - drums

Peter Kočiš - keys

 

VINX  (USA) - vocal

Vinx je jeden z najnadanejších spevákov a improvizátorov súčasnosti. Jeho repertoár sa pohybuje od jazzu, funku až po bossanovu. Využíva živé vrstvenie a loopovanie svojho hlasu ako aj hru na perkusie. Počas svojej kariéry hral a nahrával s umelcami ako: Stevie Wonder, Sting, Herbie Hancock, Sheryl Crow, Brandford Marsalis, Ernie Watts, Taj Mahal, Ricki Lee Jones, Cassandra Wilson, Cher a mnohí ďalší. Dlhý čas bol frontmanom kultovej kapely 90tych rokov Jungle Funk.

Povedali o Vinxovi:

Stevie Wonder: „Vinx je darom, ktorý dáte niekomu, na kom vám veľmi záleží“.

Sting:„Keď som počul jeho barytónový hlas, ktorý sa vznáša nad melódiami tak som doslova onemel z tej kombinácie údivu a závisti, ktorú niekedy veľkí umelci vyprovokujú“ 

Al Jarreau: „Budúcnosť jazzovej inovácie je s Vinxovým hlasom v bezpečí“.

 

Band:

Martin Žiak – bass

Experimentálny basgitarista, producent a skladateľ,  ktorý okrem iných spolupracoval s: Henry Tóth, Ivan Tásler, Peter Lipa, Katarína Korček, Silvia Josifoska, Nikki Tresor, Maca a Kapela roka, Boboš a Sitra Achra a mnohí ďalší.

 

Emil Frátrik -  drums

Bubeník pohybujúci sa viac ako štvrťstoročie na Česko-Slovenskej hudobnej scéne naprieč všetkými žánrami.. Podieľal sa na nahrávaní viac ako 70ich hudobných albumov špičkových interpretov z Čiech a Slovenska, zo zahraničných spoluprác treba spomenúť hudobníkov ako Ivan Kral (USA), Delmar Brown (USA), Finally, (feat. Eric Marienthal, Garry Bias) a mnohí ďalší.

 

Peter Kočiš -  keys

Klavirista a trumpetista, člen mnohých zoskupení, v súčasnosti najmä AMC Unit feat Eric Marienthal, Michael "Patches" Stewart,  CocoCafe, atd..

 

PREDPREDAJ :

GES Club MIC Hlavná 32

 

CENA VSTUPENIEK:

Voľné sedenie 15 € / v deň koncertu 17 

Miestenkové sedenie pri stoloch s obsluhou a občerstvením ( 1/2 fľ. vína, minerálka, slané pečivo ) 20 € / v deň koncertu 22 


Miestenkové vstupenky si môžete zakúpiť v GES Clube

Program na Váš e-mail!

Chceli by ste byť informovaný o aktuálnych podujatiach a novinkách v GES Clube?
Zaregistrujte si u nás Váš e-mail, a my Vám budeme pravidelne posielať všetky aktuálne informácie a zaujímavosti z diana v GES Clube.
Váš e-mail nebude zneužitý na reklamné účely alebo spam.

Vaša e-mailová adresa:

GES Club na facebooku!

Aktuálne informácie nájdete aj na našej facebook stránke na