GESCLUB / AGENTÚRA

GES

GES je vhodné miesto pre usporiadanie akcií rôzneho charakteru. Zastreší celé Vaše podujatie a zabezpečí kompletný servis.

Viac ako 30 ročné pôsobenie v oblasti organizovania spoločenských a kultúrnych podujatí, personálne obsadenie a dlhoročné skúsenosti sú Garantom Exkluzívnych Služieb.

Disponujeme vlastnými priestormi, znamenitou teplou a studenou kuchyňou a možnosťou ubytovania v apartmáne.

Služby na kľúč

Agentúra GES Vám kompletne zabezpečí všetky typy podujatí. Nakoľko disponujeme vlastnými priestormi a servisom, vieme ponúknuť atraktívnu cenu a zabezpečiť tak výsoký štandard služieb.

Svadba

Užite si jednu z najkrajších chvíľ svojho života v príjemnej a pohodovej atmosfére, bez zbytočného riešenia a stresu. Pripravíme pre Vás nezabudnuteľný svadobný večer plný dobrej zábavy a chutného jedla.

Objavte naše priestory a ponuku našich služieb pre Vašu najkrajšiu svadbu...

viac o svadbe

Catering

Skvelé jedlá a pohostenie priamo z našej kuchyne. Potrebujete delikátne jedlá pre Váš event, svadbu, či občerstvenie pre účastníkov kongresu? Stačí si len vybrať zo širokej ponuky jedál a my Vám garantujeme gurmánsky zážitok pre Vašich hostí.

Catering zabezpečujeme nie len v našich priestoroch ale aj externe.

viac o cateringu

Ples

Zažite plesovú sézonu v GeS Clube. Naše priestory sú vhodné pre usporiadanie plesov a firemných večierkov. Uzavreté priestory, kompletný reštauračný servis a kultúrny program počas večera budú zárukou spokojnosti organizátorov, ale aj hostí.

viac o plese

KONGRESY A KONFERENCIE

Naše priestory sú vhodné pre usporiadanie konferencií, seminárov a školení rôzneho zamerania. Konferenčná sála s kapacitou 250 miest (kinosedenie) je vybavená kompletnou audiovizuálnou technikou. Na podávanie občerstvenia a coffe break-u sa využíva salónik a foyer, ktoré sú celé k dispozícii počas trvania akcie. Foyer je taktiež vhodné pre registráciu účastníkov, prezentácie a výstavy. V prípade potrieb klienta zabezpečíme dekoráciu alebo sprievodný program.

viac o kongrese

KONCERTY

GeS Club je známym miestom nielen pre tradíciu medzinárodného jazzového festivalu, ale aj inými uskutočnenými koncertami počas svojej existenicie.

Club svojou kapacitou 330 miest umožnuje zorganizovať nielen koncerty, ale aj rôzne divadelné a výchovné predstavenia.

K dispozcii je aj malé krídlo Petrof, ideálne napríklad pre koncerty umeleckých škôl (ZUŠ).