GES & GESTO

Koncerty

GeS Club je známym miestom nielen pre tradíciu medzinárodného jazzového festivalu, ale aj inými uskutočnenými koncertami počas svojej existenicie. Club svojou kapacitou 300 miest umožnuje zorganizovať nielen koncerty, ale aj rôzne divadelné a výchovné predstavenia. K dispozcii je malé krídlo Petrof, čo ocenia hlavne pri koncertoch ZUŠ.

International Jazz Festival

Sme hrdí že Vám môžeme prinášať do Košíc ochutnávku svetového jazzu v podobe Medzinárodného jazzového festivalu. Ďakujeme veľmi pekne všetkým priaznivcom jazzu za návštevu a podporu a už teraz sa na Vás tešíme na ďalšom ročníku v termíne 8.-10. októbra 2024.

Referencie

NO NAME, THE BACKWARDS, Richard MÜLLER, GUSTÁV BROM BIG BAND, DIABOLSKÉ HUSLE Berkyho MRENICU, Peter LIPA, Adriena BARTOŠOVÁ, FRAGILE, DESMOD, BENKÓ DIXIELAND BAND, PŘÍBUZNÍ, Jozef Dodo ŠOŠOKA, Pavol HAMMEL a PRÚDY, ORIGINÁLNÍ PRAŽSKÝ SYNKOPICKÝ ORCHESTR, SWEET SIXTEEN, SOCIETA RIGATA, BEALE STREED BAND, Monty WATERS, Laco DECZI, IMT SMILE, Soňa HORŇÁKOVÁ, Miro ŽBIRKA, FERMATA, Paľo HABERA, KALTENECKER TRIO, Henri TÓTH, PUDING PANI ELVISOVEJ, PARA, MALEVIL, LOVE 4 MONEY, Beata DUBASOVÁ, Peter Nagy, Sisa SKLOVSKÁ, EUROPEAN MANTRA, FBI, BKK Trio, TOMMY EMMANUEL, AKIRA JIMBO a mnoho ďalších...