MAGICKÁ FILMOVÁ HUDBA - CINEMAGIC BAND

29.11. 2023 o 19:00

MAGICKÝ VEČER FILMOVEJ HUDBY
 

Muzikálové hviezdy MIRKA PARTLOVÁ a JANKO SLEZÁK vás prevedú jedinečným hudobným predstavením s projekciou, kde si prídu na svoje fanúšikovia viacerých žánrov zo svetovej filmovej hudby.

 

Zažijete „príbeh“ lásky v duetoch PRETTY WOMAN, HRIEŠNY TANEC, ikonickú skladbu SINGING IN THE RAIN, nezameniteľnú WEST SIDE STORY, ľadové kráľovstvo FROZEN s Vivaldiho Zimou, GLADIÁTORLEVÍ KRÁĽ, slávny soundtrack k filmu ROCKY 3 Eye of the Tiger, či dych berúci song YOU RAISE ME UP, až po najnovšie hity a oskarové duety ako SHALLOW či SKYFALL

Nechajte sa unášať jedinečným magickým hudobným predstavením, ktoré prinášajú slovenskí umelci profesionálnej 11-člennej kapely so speváckymi hviezdami.

 

Magický večer filmovej hudby je úspešný projekt vokálno-inštrumentálnej svetovej filmovej hudby zložený z klasicko-rockového súboru profesionálnych hudobníkov na čele s Romanom Rusňákom a speváckych hostí ako Mirka Partlová a Ján Slezák.

 

Hudobníci sú z prostredia Slovenskej filharmónie, Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu, big bandov a z divadla Nová Scéna.


www.cinemagicband.com

 

PREDPREDAJ https://www.ticketportal.sk/event/Magicka-filmova-hudba-Cinemagic-Band

Program na Váš e-mail!

Chceli by ste byť informovaný o aktuálnych podujatiach a novinkách v GES Clube?
Zaregistrujte si u nás Váš e-mail, a my Vám budeme pravidelne posielať všetky aktuálne informácie a zaujímavosti z diana v GES Clube.
Váš e-mail nebude zneužitý na reklamné účely alebo spam.

Vaša e-mailová adresa:

GES Club na facebooku!

Aktuálne informácie nájdete aj na našej facebook stránke na